Eskişehir lise mezuniyet fotoğraflarını İmaj fotoğraf stüdyoları kalitesiyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Cevabınız evetse Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyolarından yerinizi ayırtın. Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyoları liseden mezun olarak üniversite yolunda ilerleyen gençlerin heyecanına ortak oluyor. Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyoları, yılların verdiği deneyim ve kalite ile Eskişehir lise mezuniyet fotoğraflarını başarılı bir şekilde gençlere sunmaktadır. Ayrıca Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyoları yeni dönemde yeni kampanyaları ile Eskişehir lise mezuniyet fotoğraf hizmeti vermektedir. Kampanyalarımız da şu şekildedir;

 

-4 ADET 15×21 FOTOĞRAF BASKISI
-16 ADET VESİKALIK
-1 ADET 35X45 BÜYÜK CANVAS TABLO
-HEDİYE ALBÜM
-HEDİYE ÇERÇEVE

 

Tüm bu hizmetler İmaj fotoğraf stüdyolarında sadece 40 TL !

 

Bir diğer kampanya ise;

 

-3 ADET 15×21 FOTOĞRAF BASKISI
-16 ADET VESİKALIK
-1 ADET 20X30 BÜYÜK FOTOĞRAF BASKISI
-HEDİYE ALBÜM
-HEDİYE ÇERÇEVE

 

İmaj fotoğraf stüdyolarında sadece 30 TL!

 

Eskişehir lise mezuniyet fotoğrafları dış ve iç çekimlerde, balolarda ve törenlerde İmaj fotoğraf stüdyosu kalitesi ile gerçekleşmektedir. Sıradanlığa ve özensizliğe karşı olan Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyosu Eskişehir lise mezuniyet fotoğrafları konusunda uzman ekibinin deneyimlerinden faydalanmaktadır. Kaliteli fotoşop kullanımı ve başarılı kompozisyonları sayesinde tüm izleyenleri kendisine hayran bırakan İmaj fotoğraf stüdyoları hizmetlerinde gençlerin isteklerini de göz önünde bulundurmaktadır. Eskişehir lise mezuniyet fotoğrafları İmaj fotoğraf stüdyolarının dış çekim imkanları sayesinde Eskişehir’in en güzel yerlerinde ölümsüzleşmektedir. Mezuniyet günler her gencin severek ve beğenerek katıldığı günlerden birisidir.

 

Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyoları mezuniyet balolarında ve yıllık etkinliklerinde Eskişehir lise mezuniyet fotoğrafların istenilen şekilde hazırlamaktadır. Mezuniyet törenlerinde hazır bir şekilde bulunan Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyosu ekibi, hiçbir anı kaçırmadan gençlerin mutluluklarına bir nebze de olsa katkıda bulunmaktan dolayı gurur duymaktadır. İşini severek yapan personeli sayesinde İmaj fotoğraf stüdyosu ekibi genç mezunlarına müşteri gözüyle değil arkadaş gözüyle bakmaktadır.

Eskişehir Web Tasarım