Eskişehir mezuniyet fotoğrafları dış çekim konusunda başarılı çalışmalar yürüten İmaj fotoğraf stüdyosu, yeni mezunlarını beklemektedir. Eskişehir’deki iki büyük üniversitenin ve tüm liselerin mezuniyet fotoğraflarını başarılı bir şekilde icra eden Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyosu, Eskişehir’in en güzide mekanlarını genç mezunlar için kullanmaktadır.

 

Değişen ve gelişen anlayışlarla birlikte gençler artık kapalı stüdyolarda klasik bir şekilde mezuniyet fotoğraf çekimlerinden memnun kalmamaktadır. Bu isteği göz önünde bulunduran ve gençlerin isteklerini baş tacı yapan İmaj fotoğraf stüdyoları Eskişehir’de birçok mekanda gençlerin mezuniyet heyecanına ortak olmaktadır. Porsuk’ta, Sazova’da ve daha birçok mekanda Eskişehir mezuniyet fotoğrafları dış çekim şeklinde gerçekleşmektedir. Üniversite ve lise yıllıklarında kullanılmak üzere her türlü kaliteli yöntemle fotoğraf çekimi yapan Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyoları bu alanda yine bir ilke imza atmaktadır. Eskişehir mezuniyet fotoğrafları dış çekim konusunda gençlerin zevklerini ve tarzlarını ön plana çıkaran Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyosu gelenekselleşmiş ve artık sıkıcı olan mezuniyet fotoğraflarına izin vermemektedir. Mezuniyet fotoğrafları dış çekimlerinde tüm gençleri bir araya getiren ve daha samimi bir ortam yaratan Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyosu ekibi en iyi şekilde kompozisyonlar oluşturmaktadır. Belirlemiş olan mekanları, fotoğraflarda etkili bir biçimde kullanan Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyosu yeni nesil teknolojiden faydalanarak fotoşop imkanlarını da kullanmaktadır.

 

Eskişehir mezuniyet fotoğrafları dış çekimi, mezun olacak bir sınıfın öğrencileri ile toplu olarak anlaşılması ve belirlenen bir konsept çerçevesinde kapsamlı ve uzun soluklu bir iç yada dış mekan çekimi yapılması şeklindedir. Sınıfın öğrencilerinin belirlediği bir konsept ve hikaye çerçevesinde proje hazırlanır ve planlanan gün ve saatlerde toplu ve ayrı ayrı konsept çekimler gerçekleştirilir. Genel olarak bir hayli eğlenceli geçecek konsept çekimlerde hem kişi başına maliyet düşük olacak hem de ortaya çok farklı ve dikkat çekici bir iş çıkacaktır. Eskişehir İmaj fotoğraf stüdyoları gençler için bu hizmeti vermektedir.

Eskişehir Web Tasarım